אור גרף הוקמה בשנת 1965, החנות הראשונה בירושלים לממכר חותמות וחריטות על כלי כסף. שנים רבות אור גרף עסקה בתחום זה ללא מתחרים, עשרות אלפי חותמות עברו תחת ידה, עם הזמן החנות התרחבה ומשלבת בתוכה מתנות ומזכרות יחודיים לימים יפים: יום הולדת, יום נישואין, או לסתם יום יפה שתרצו להפתיע ולרגש,

כיום לאור גרף 2 סניפים: בירושלים ובבני ברק. ובעתיד בע"ה סניפים נוספים.

מה יש לנו להציע לכם?

חותמות, חריטות, חריטה על עטים, לוחות זיכרון והנצחה, שלטים למשרדים מודלריים חדשניים, שלטים לדלת, מתנות ומזכרות, עטים יוקרתיים.

בשנים האחרונות, עם הצטרפותם של כוחות צעירים ורעננים לעסק, פיתחנו קו יחודי של ייצור מתנות יחודיים שיתאימו לכל אירוע, מוצרי סובלימציה וחיתוך לייזר בהתאמה אישית. השקענו זמן רב עם מיטב המוחות היצירתיים כדי ליצור רעיונות חדשניים וייחודיים. ייצור שעונים, וכן פתרונות חריטה על כל מוצר: ארנק, זכוכית, מראה, מוצרי עץ, ופלסטיק.

המוצרים מעוצבים ע"י הצוות המקצועי של הסטודיו המונה כ 5 מעצבות מקצועיות, המוצרים מיוצרים במכונות לייזר מהמתקדמות ומהמשוכללות בעולם. בשביל להוביל את תחום החריטה וייצור המוצרים בלייזר אנו שוקדים יום יום על מגוון מוצרים חדשים.

בנוסף, אנו גם מדפיסים על מגבות , חלוקי רחצה לסוגיהם ומוצרי טקסטיל .

פתיחת עסק, יום הולדת, יום נישואין, בר או בת מצוה, חתונה, זה זמן מקסים להפתיע ולרגש את יקיריך, צוות אור גרף עומד לרשותך בכל עת. יחד נייעץ לך.

אין אצלנו מצוי, יש רצוי.


להלן מקצת הלקוחות הנהנים משירותינו: בנק הפועלים, בנק ישראל, בנק טפחות, רשות הדואר, כנסת ישראל, משרדי ממשלה, עיריית ירושלים, בזק, אגודת יד שרה, אופטיקה הלפרין, האוניברסיטה העברית בירושלים, הנהלת בתי המשפט, זק"א, הקרן למורשת הכותל המערבי, מאפית אנג'ל, משרדי עורכי דין, ועוד רבים.